Jesteś tutaj:Sport MKS PR zainaugurował Superligę
wtorek, 13 września 2022 19:26

MKS PR zainaugurował Superligę

 

Trybuny pełne kibiców, gorąca atmosfera i głośny doping. Taka była inauguracja Superligi w Gnieźnie, na której zawodniczki MKS PR Urbis Gniezno podjęły EKS Start Elbląg.

To było prawdziwe wyzwanie dla gnieźnianek, które rozpoczęły nową sportową przygodę na halowym parkiecie. Na inaugurację Superligi do Gniezna przybyły zawodniczki z Elbląga, z którymi żółto-czarne miały już okazję się zmierzyć podczas sparingów.

Ligowe starcie stało na bardzo wysokim, ale i wymagającym poziomie. Już pierwsza połowa, zakończona rezultatem 8:14 dla gości pokazała, że poprzeczka jest zawieszona dość wysoko. Mimo bardzo zaciętej gry i prób przełamania skutecznych ataków elblążanek, mecz zakończył się rezultatem 21:32 dla EKS Start Elbląg. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane