Jesteś tutaj:Sport Wystawa z okazji 45-lecia Biegu Lechitów w Starym Ratuszu
wtorek, 13 września 2022 09:11

Wystawa z okazji 45-lecia Biegu Lechitów w Starym Ratuszu

  mn
Wystawa z okazji 45-lecia Biegu Lechitów w Starym Ratuszu źródło: Bieg Lechitów

W najbliższą sobotę w Starym Ratuszu odbędzie się wernisaż wystawy z okazji 45-lecia Biegu Lechitów.

Inicjatorem tego wydarzenia jest Janusz Michałowski który przed laty zorganizował pierwszy Bieg Lechitów i robił to przez kolejne 20 lat. 

Wystawa to swoisty zbiór pamiątek Janusza Michałowskiego i zapis 45. letniej historii tego wyjątkowego wydarzenia jakim jest najstarszy półmaraton w Polsce. Na wystawie znajdą się więc zdjęcia ze wszystkich edycji, a co za tym idzie niezwykłe wspomnienia z niemal pół wieku historii biegu, oraz wielu jego uczestników.

Wystawa zostanie otwarta w sobotę 17 września o godz. 17.00 i będzie można ją oglądać w Starym Ratuszu do 9 października.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane