Jesteś tutaj:Sport Start Superligi już we wtorek. Na początek EKS START Elbląg
poniedziałek, 12 września 2022 11:06

Start Superligi już we wtorek. Na początek EKS START Elbląg

  MKS PR
Start Superligi już we wtorek. Na początek EKS START Elbląg źródło: MKS PR

Już we wtorek debiut MKS PR Urbis Gniezno w rozgrywkach superligowych. Beniaminek PGNiG Superligi Kobiet, podejmie we własnej hali drużynę z Elbląga.

Obie drużyny miały już okazję spotkać się w przedsezonowych sparingach, w których to mierzyły się dwukrotnie. Oba spotkania padły wówczas łupem drużyny z Pierwszej Stolicy. Nadchodzące spotkanie będzie zatem trzecim w ostatnich miesiącach, podczas którego będziemy mogli oglądać rywalizację tych zespołów.

Szansę na ligowy debiut w gnieźnieńskich barwach będą miały trzy zawodniczki, które przed sezonem dołączyły do drużyny – Malwina Hartman, Sandra Guziewicz oraz Magdalena Widuch.

Początek spotkania (zaplanowanego na wtorek 13 września) o godzinie 18:00 - hala widowiskowo-sportowa przy ul. Sportowej.

Ceny biletów:
– Bilet normalny w cenie 20 zł,
– Bilety ulgowe w cenie 12 zł dla młodzieży szkolnej, studentów do 26 roku życia oraz emerytów,
Dzieci do 7 roku życia wstęp darmowy!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane