Jesteś tutaj:Sport Samuraje na Gasshuku 2022
czwartek, 08 września 2022 09:00

Samuraje na Gasshuku 2022

  mn

Od 1 do 4 września 2022 r. w Centralnym Ośrodku Sportu Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Giżycku odbyło się doroczne spotkanie karateków z całego świata Letnie Gasshuku 2022.

Na dalekie Mazury pojechało dwóch przedstawicieli Akademii Karate Tradycyjnego Samuraj Gniezno: nasz główny trener Sensei Andrzej Zarzeczny (5 Dan) oraz Aleksandra Politowicz. Jesteśmy dumni, że podczas Gasshuku Sensei Andrzej Zarzeczny był również prowadzącym kilka bloków treningowych. 3 dni treningów prowadzonych przez wybitne osobistości świata Karate Tradycyjnego przyczyniły się pogłębienia wiedzy, a także pomogły w przygotowaniach do rozpoczynającego się sezonu startowego.

Początek sezonu to także początek treningów dla nowych adeptów tej pięknej sztuki walki jaką jest Karate Tradycyjne. Jak co roku Akademia Karate Tradycyjnego Samuraj Gniezno przyjmuje zapisy do naszych grup treningowych zarówno w Gnieźnie jak również w Zdziechowie, Trzemesznie i Witkowie. Zapisów można dokonywać wypełniając formularz: https://forms.gle/8hPQ99V1bmgHsARc9

lub przychodząc na zajęcia. W formularzu można znaleźć również informacje dotyczące dni i godzin treningów w poszczególnych sekcjach. We wrześniu będą przyjmowane zapisy do nowej sekcji, która swoje treningi będzie odbywała na sali przy ul. Spichrzowej (na os. Winiary). Szczegóły dotyczące tej sekcji można uzyskać u Aleksandry Politowicz (telefon poniżej).

Zapisów można dokonywać również telefonicznie:

  • Sensei Andrzej Zarzeczny – tel. 512 357 057
  • Sensei Aleksandra Politowicz – tel. 725 183 520
  • Sensei Radosław Tomczak – tel. 503 036 318
  • Sensei Tomasz Majchrzak – tel. 503 013 442

Informacje o zapisach można znaleźć również na Facebooku. Zapraszamy!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane