Jesteś tutaj:Sport Samuraje wracają do treningów
wtorek, 30 sierpnia 2022 08:40

Samuraje wracają do treningów

  mn
Samuraje wracają do treningów zdjęcie nadesłane

Akademia Karate Tradycyjnego Samuraj Gniezno rozpoczyna nowy sezon treningowy 2022/2023.

W związku z powyższym ogłoszone zostały zapisy do grup początkujących. Oferta jest szeroka, ponieważ zajęcia prowadzone są w sekcjach w Gnieźnie, Trzemesznie, Zdziechowie i Witkowie. 

Akademia Karate Tradycyjnego Samuraj Gniezno to klub z tradycjami działający w Gnieźnie już od ponad 20 lat. Głównym trenerem w naszej Akademii jest Sensei Andrzej Zarzeczny – 5 Dan, wielokrotny medalista Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy i Mistrzostw Polski, trener Kadry Narodowej młodzieżowców i seniorów Polskiego Związku Karate Tradycyjnego.

Karate to sztuka samoobrony, która obok sprawności motorycznej i nauki technik, kształtuje takie cechy jak systematyczność, cierpliwość, umiejętność współdziałania w grupie. Przeciwdziała wadom postawy i chorobom cywilizacyjnym. Daje również możliwość sprawdzenia się we współzawodnictwie sportowym. W naszych szeregach mamy medalistów Mistrzostw Świata, Europy i Polski.

Zapisz się wypełniając formularz:

https://forms.gle/8hPQ99V1bmgHsARc9

lub przychodząc na zajęcia. W formularzu znajdziesz również informacje dotyczące dni i godzin treningów w poszczególnych sekcjach.

Zapisów można dokonywać również telefonicznie:

Sensei Andrzej Zarzeczny – tel. 512 357 057

Sensei Aleksandra Politowicz – tel. 725 183 520

Sensei Radosław Tomczak – tel. 503 036 318

Sensei Tomasz Majchrzak – tel. 503 013 442

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane