Jesteś tutaj:Sport Rowerowe zmagania najmłodszych na stadionie żużlowym
niedziela, 28 sierpnia 2022 13:55

Rowerowe zmagania najmłodszych na stadionie żużlowym

 

Rowery z bocznymi kółkami lub bez, napędem mechanicznym lub nożnym, a przede wszystkim dobra zabawa i zdrowa rywalizacja - na stadionie przy ul. Wrzesińskiej odbyły się zawody dla najmłodszych.

W ramach tegorocznego wydarzenia z Jagodą Sam, na stadionie żużlowym odbyły się zawody, które zasadniczo można nazwać speedrowerowymi. Chociaż ich uczestnicy byli w różnym wieku i z rozmaitym doświadczeniem na dwóch (lub czterech) kółkach, to już wkrótce po podniesieniu taśmy z każdego zawodnika wychodziła pełna determinacja do pogoni za jak najlepszym wynikiem. 

Wszystko to w ramach swojego rodzaju pikniku rodzinnego, podczas którego nie brakowało także i innych atrakcji, takich jak dmuchane zamki, strzelnica, bańki mydlane, malowanie twarzy, a także obecna była również straż pożarna z Modliszewa. 

Na wszystkich uczestników zmagań na torze (choć krótszym dystansie) czekały niespodzianki przygotowane przez organizatorów.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane