Jesteś tutaj:Sport Bokserskie zgrupowanie podsumowane międzynarodowym meczem
sobota, 27 sierpnia 2022 13:37

Bokserskie zgrupowanie podsumowane międzynarodowym meczem

 

Kilkudniowe treningi i spotkania szkoleniowe, odbywające się z inicjatywy Akademii Sportu Jakuba Czaprowicza, zwieńczył mecz, podczas którego zmierzyli się reprezentanci różnych klubów.

Po ubiegłorocznym turnieju, który odbył się na ringu ustawionym na Rynku, a który przyciągnął sporą publiczność, teraz przyszedł czas na kolejne starcie - o znacznie większej skali. Do Gniezna przybyli bowiem przedstawiciele klubu Strike 06 z angielskiego Luton, którzy zostali zaproszeni na zgrupowanie odbywające się w Pierwszej Stolicy Polski. 

Od tygodnia zawodnicy spotykali się na treningach, szkoląc się i podnosząc swoje doświadczenie niezbędne do zaplanowanych zmagań. Poza sportowym charakterem wydarzenia, liczyła się także integracja, a zwieńczeniem całości miało być właśnie sobotnie spotkanie na ringu, które przybrało charakter małej gali. Ta przyciągnęła nie tylko znajomych zawodników, ale także miłośników sportu pięściarskiego. W spotkaniu wzięli udział nie tylko gnieźnianie czy angielscy goście, ale także zawodnicy z innych polskich klubów. Poniżej zdjęcia z pierwszych kilku spotkań sparingowych i punktowych. 

 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane