Jesteś tutaj:Sport Przerwa technologiczna na basenie
piątek, 26 sierpnia 2022 14:36

Przerwa technologiczna na basenie

  mn

Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje iż rozpoczyna się przerwa technologiczna, niezbędna dla utrzymania basenu. W tym czasie będzie on zamknięty.

Korzystający z oferty gnieźnieńskiego basenu będą musieli uzbroić się w cierpliwość - od 27 sierpnia 2022 roku basen przy ul. bł. Jolenty będzie nieczynny z powodu corocznej przerwy technologicznej.

Jak informuje GOSiR:Uprzejmie informujemy wszystkich wielbicieli wodnych szaleństw, że w terminie od 27 sierpnia 2022 basen będzie nieczynny z powodu przerwy technologicznej. O terminie zakończenia prac będziemy informować w kolejnych komunikatach. Do  odwiedzenia nas zapraszamy po zakończeniu prac. 

Ewentualnych informacji należy szukać na stronie ośrodka - www.gosir.gniezno.pl

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane