Jesteś tutaj:Sport Nowi nauczyciele mianowani w powiecie gnieźnieńskim
piątek, 26 sierpnia 2022 11:08

Nowi nauczyciele mianowani w powiecie gnieźnieńskim

  SP (opr)
Nowi nauczyciele mianowani w powiecie gnieźnieńskim źródło: Powiat Gniezno

25 sierpnia w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Gnieźnie kolejni nauczyciele jednostek oświatowych z terenu powiatu gnieźnieńskiego złożyli uroczyste ślubowanie, w związku z uzyskanym stopniem awansu zawodowego nauczyciela mianowanego.

Egzaminy nauczycieli ubiegających się o stopień nauczyciela mianowanego odbyły się 21 lipca 2022 roku w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie. Do grona nauczycieli mianowanych dołączyło łącznie dziewięć osób: Iwona Jankiewicz (Zespół Szkół Przyrodniczo-Usługowych w Gnieźnie), Krzysztof Szoszorek (Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Gnieźnie), Marcin Mikołaj Rusiecki (I Liceum Ogólnokształcące w Gnieźnie), Agnieszka Januszewska, Mariusz Sikorski, Mateusz Korytowski (Miejski Ośrodek Socjoterapii w Gnieźnie), Martyna Walery (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 w Gnieźnie), Martyna Lemiesz, Małgorzata Jóźwiak (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kłecku).

- Życzę, aby Państwa rola była postrzegana właściwie do jej rangi w społeczeństwie. Zawód nauczyciela powinien być doceniony i wspierany przez rządzących na wszystkich szczeblach władzy - powiedział starosta Piotr Gruszczyński, dodając także: - Życzę Państwu godnych warunków pracy, możliwości rozwoju i należytego szacunku. Niech efektem Państwa pracy będą ludzie mądrzy, odważnie idący przez życie, a jednocześnie wrażliwi na potrzeby drugiego człowieka.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane