Jesteś tutaj:Sport Inochi Gniezno zaprasza na treningi karate
piątek, 26 sierpnia 2022 07:59

Inochi Gniezno zaprasza na treningi karate

  mnopr
Inochi Gniezno zaprasza na treningi karate zdjęcie nadesłane

Zapraszamy na treningi karate dla początkujących, którzy chcieliby poznać bliżej tę technikę. Zajęcia odbywają się w różnych kategoriach wiekowych.

Treningi z klubem Inochi Gniezno to przede wszystkim sport przez zabawę, wszechstronny rozwój całego organizmu, zwiększenie sprawności fizycznej, aktywne spędzanie czasu z rówieśnikami oraz bezpieczna nauka i nabywanie umiejętności karate.

Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy:

- dzieci 4-5 letnie – godz.16.30-17.15
- dzieci 6-7 letnie – godz.17.15-18.00
- 8 lat i starsi – godz.18.00-19.00

Zajęcia z dziećmi prowadzi sensei Marta 2 DAN, grupa młodzieży i dorosłych trenuje z sensei Dawidem 4 DAN. Pierwsze zajęcia w poniedziałek 5.09.2022 według grafiku w Szymański Fitness - Roosevelta 114. 

Koszt zajęć to 100zł miesięcznie. W razie pytań dzwońcie: Marta - 506-340-581. Do zobaczenia na sali!

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane