Jesteś tutaj:Sport Bieg z psem - zawody dla miłośników czworonogów
środa, 24 sierpnia 2022 13:13

Bieg z psem - zawody dla miłośników czworonogów

  mnopr
Bieg z psem - zawody dla miłośników czworonogów zdjęcie nadesłane

W najbliższą niedzielę na terenie Stada Ogierów odbędą się zawody dla właścicieli psów, którzy chcieliby razem z nimi pobiec na krótkim dystansie. Mogą w nim też wziąć udział zwykli biegacze, bez czworonogów.

Wszystko w charytatywnym celu, bowiem dochód z nadchodzących zawodów w całości ma zostać przekazany na gnieźnieńskie schronisko dla zwierząt oraz towarzystwo Zakątek. 

- Czeka na Was 1 km pętla. Odpalamy zegar pomiaru czasu na 5h i czekamy na Wasze wykręcone wyniki! W tym czasie możecie zejść z trasy, skorzystać z pięknej okolicy, odpocząć, napić się i ponownie wrócić na trasę. Oferujemy atrakcyjne miasteczko, ubezpieczenie oraz niesamowite wrażenia. Łączymy biegaczy! Bieg z psem to nie tylko Bieg czworonożnych przyjaciół ze swoim Panem. Zapraszamy Wszystkich biegaczy, chcących sprawdzić się w 5h wyzwaniu - informują organizatorzy. 

Zawody organizowane są w niedzielę 28 sierpnia na terenie Stada Ogierów przy ul. Kłeckoskiej w Gnieźnie. Bieg będzie trwał od godziny 10 do 15. Trasa zawodów przebiega po różnorodnym terenie na otwartym dystansie. We wskazanym czasie liczony jest dystans przebiegniętych metrów podczas trwanie wyścigu.

Start biegu odbędzie się̨ w wydzielonej strefie startu. Nie ma przewidzianego startu wspólnego ani zakończenia. Zawodnik sam decyduje kiedy wchodzi na trasę i kiedy z niej schodzi. Jedno okrążenie liczy około 1000 m. Opłata startowa 49 zł 

Regulamin i więcej informacji oraz zapisy: 
www.zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/pl/bieg-z-psem


 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane