Jesteś tutaj:Sport Zmagania lekkoatletyczne dla dzieci i młodzieży - trwają zapisy
czwartek, 25 sierpnia 2022 08:41

Zmagania lekkoatletyczne dla dzieci i młodzieży - trwają zapisy

 

Lekkoatletyczny Klub Sportowy "Atleta" zaprasza do udziału młodych zawodników, którzy chcą się sprawdzić w biegach na dystansie oraz skokach w dal.

W sobotę 3 września LKS Atleta organizuje kolejną edycję zawodów "Z bieżni na olimpiadę", które odbędą się na boisku Szkoły Podstawowej nr 12 w Gnieźnie. Zmagania rozpoczną się o godzinie 10 i potrwają do godziny 12. Ich celem jest promocja sportowego trybu życia oraz integracja.

Zawody odbywać się będą na dystansach 200 i 400 metrów - w zależności od kategorii wiekowej. Ponadto przewidziano także zmagania w skokach w dal - również według określonych roczników. 

Zapisy do udziału w zawodach cały czas trwają, także można jeszcze dołączyć do listy startowej oraz zapoznać z regulaminem - wszystko na stronie dostartu.pl

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane