Jesteś tutaj:Sport Międzynarodowe zmagania pięściarskie już w sobotę
wtorek, 23 sierpnia 2022 14:25

Międzynarodowe zmagania pięściarskie już w sobotę

 

W Gnieźnie odbywa się zgrupowanie bokserskie, podczas którego trwają treningi polskich i angielskich zawodników. W sobotę zaplanowano walkę na ringu - wstęp wolny.

O tym wydarzeniu informowaliśmy już wcześniej, ale warto jeszcze raz przypomnieć o zmaganiach, które odbędą się w ostatnią sobotę sierpnia. Od poniedziałku w ramach Akademii Sportu Jakuba Czaprowicza odbywa się zgrupowanie, w którym biorą udział pięściarze z Gniezna, Wielkiej Brytanii, Kadry Wielkopolski oraz medalistów różnych krajowych mistrzostw Polski. Ich zwieńczeniem będzie mecz zaplanowany na 27 sierpnia.

- Na to wydarzenie przyjechali pięściarze z Anglii z klubu Strike 06 Luton. Organizujemy również międzynarodowy mecz w sobotę, podczas którego odbędą się pojedynki międzynarodowe oraz polskie. Zapraszamy na to wydarzenie w hali widowiskowo-sportowej 27 sierpnia. Walki startują o godzinie 12 - mówił Jakub Czaprowicz z Akademii Sportu.

- Korzystając z zaproszenia trenera Jakuba Czaprowicza, przyjechaliśmy na przygotowania do mistrzostw w Anglii. Korzystając z okazji nowych doświadczeń, sparingów i zakończenia tego obozu turniejem. Przyjechało z nami ośmiu zawodników, z których trzech przygotowuje się do mistrzostw, także miejmy nadzieję na walki na fajnym poziomie - przekazał Filip Żeberek, trener Klubu Strike 06. Warto tu dodać, że jego założycielem jest gnieźnianin Paweł Adamczak.

Spotkania odbywać się będą w hali widowiskowo-sportowej 27 sierpnia od godziny 12. Wstęp na wydarzenie jest wolny. Zapraszamy do obserwowania i kibicowania.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane