Jesteś tutaj:Sport Zawodnicy Samuraja wrócili z obozu nad morzem
piątek, 19 sierpnia 2022 08:55

Zawodnicy Samuraja wrócili z obozu nad morzem

  mn

W miniony wtorek karatecy Akademii Karate Tradycyjnego Samuraj Gniezno wrócili z obozu sportowego z nadmorskiego Poddąbia.

Przez tydzień przebywali tam i trenowali w towarzystwie swoich koleżanek i kolegów z Klubu Karate Tradycyjnego Orzeł Poznań. Podczas pobytu nad morzem Samuraje uczestniczyli w codziennych treningach zarówno na macie, jak również na plaży przy pięknym szumie naszego Bałtyku.

Oprócz treningów był również czas na wypoczynek, a także kąpiele w morzu. Nie zabrakło również gier sportowych i zabaw zorganizowanych przez opiekunów grup czy ogniska. Wraz z karatekami AKT Samuraj Gniezno w Poddąbiu przebywał również główny trener Akademii Sensei Andrzej Zarzeczny (5 Dan). Podczas obozu nie było mowy o nudzie. Każda chwila była wypełniona aktywnościami, bądź odpoczynkiem.

Na zakończenie obozu rozegrane zostały zawody. Każdy z uczestników chciałby wrócić tutaj za rok i ponownie aktywnie wypoczywać nad polskim morzem z Akademią Karate Tradycyjnego Samuraj Gniezno i KKT Orzeł Poznań. Zanim to jednak nastąpi to zimą będzie można wyjechać wraz z poznańskim klubem na obóz zimowy połączony z jazdą na nartach lub snowboardzie.

Przed klubem kolejny sezon treningów i startów w zawodach w Karate Tradycyjnym. Już na początku września (1-4.09.2022 r.) przedstawiciele AKT Samuraj Gniezno wraz z Senseiem Andrzejem Zarzecznym (5 Dan) będą uczestniczyli w dorocznym Letnim Gasshuku, które w tym roku odbędzie się w Centralnym Ośrodku Sportu Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Giżycku.

Również na początku września będą organizowane zapisy do Akademii Karate Tradycyjnego Samuraj Gniezno. Obserwujcie komunikaty m.in. stronę na facebooku, by dowiedzieć się, w jaki sposób i kiedy można się zapisać na treningi. Zapisów można dokonywać już teraz pod numerem telefonu 512 357 057.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane