Jesteś tutaj:Sport Rowerowy Speedway z Jagodą - trwają zapisy
czwartek, 18 sierpnia 2022 15:30

Rowerowy Speedway z Jagodą - trwają zapisy

  Artykuł sponsorowany

Zapraszamy wszystkich serdecznie na drugą edycję imprezy Rowerowy Speedway z Jagodą SAM - już pod koniec sierpnia. Zapisy trwają!

Rowerowa impreza dla dzieci i młodzieży odbędzie się w niedzielę 28 sierpnia 2022 roku na stadionie żużlowym GTM Start Gniezno. Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 13:00. Dla wszystkich uczestników przewidziano bogate pakiety w cenie 49 zł.

Zapisy już trwają na www.jagodasam.pl, w sklepie Jagoda Sam w Centrum Handlowym Jagoda przy ul. Gdańskiej 112-114 oraz na stronie GTM Start Gniezno

Uwaga - po dokonaniu wpłaty należy przesłać dane (imię i nazwisko oraz data urodzenia) uczestnika na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Pomyślna rejestracja uczestnika wymaga korzystania z jednej skrzynki pocztowej. W planie imprezy wyścigi rowerowe dla dzieci i młodzieży w wieku 2-14 lat, na torze żużlowym oraz wiele dodatkowych atrakcji: 

  • zamki dmuchane
  • animatorzy
  • pyszne jedzenie
  • wiele innych atrakcji

Impreza rowerowa dla każdego, czy małego, czy dużego. Rozmiar kół (roweru) nie ma znaczenia. Wstęp wolny dla wszystkich. Opłacie podlega jedynie pakiet startowy, który gwarantuje udział dziecka (2-14 lat) w wyścigu na torze żużlowym.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane