Jesteś tutaj:Sport Kąpielisko na Łazienkach ponownie otwarte
piątek, 12 sierpnia 2022 13:49

Kąpielisko na Łazienkach ponownie otwarte

 

Jak poinformował GOSiR, od 12 sierpnia po kilkudniowej przerwie, ponownie zostało otwarte kąpielisko nad Jeziorem Winiary.

Kilka dni temu informowaliśmy, że z powodu wystąpienia sinic w ww. akwenie, popularne kąpielisko zostało zamknięte dla użytkowników na podstawie opinii Sanepidu. Decyzja ta miała obowiązywać do odwołania.

Obecnie Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że od piątku 12 sierpnia Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gnieźnie wydała pozytywną opinię o jakości wody na kąpielisku nad Jeziorem Winiary. Tym samym woda w kąpielisku znów stała się zdatna do kąpieli i popularne Łazienki zostały ponownie otwarte dla zainteresowanych. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane