Jesteś tutaj:Sport Samuraje wyjeżdżają na obóz
środa, 03 sierpnia 2022 10:10

Samuraje wyjeżdżają na obóz

  mn
Samuraje wyjeżdżają na obóz zdjęcie nadesłane

Już w najbliższy poniedziałek 8 sierpnia 2022 roku karatecy z Akademii Karate Tradycyjnego Samuraj Gniezno wraz ze swoim trenerem Senseiem Andrzejem Zarzecznym (5 Dan) oraz koleżankami i kolegami z KKT Orzeł Poznań. 

Zawodnicy będą uczestniczyli w obozie sportowym, który zorganizowany zostanie w nadmorskiej miejscowości Poddąbie. Obóz potrwa do 16 sierpnia, a jego uczestnicy będą szlifowali swoje umiejętności z zakresu Karate Tradycyjnego, ale nie tylko. Nie zabraknie czasu na wypoczynek, a także na aktywności obozowe takie jak zajęcia sportowo-rekreacyjne nad morzem czy udział w rozgrywkach w zespołowych i grach sportowych. Będą także ognisko, dyskoteka i inne atrakcje umilające pobyt nad Bałtykiem.

Na obozie będzie również możliwość przystąpienia do egzaminów na stopnie uczniowskie kyu. Obóz jest formą przygotowań Samurajów do zbliżającego się sezonu startowego 2022/2023. Wszystkim życzymy udanego i przede wszystkim bezpiecznego aktywnego wypoczynku. A już od września zapraszamy tych, którzy będą chcieli rozpocząć swoją przygodę z Karate Tradycyjnym na nasze treningi. AKT Samuraj Gniezno będzie z wyprzedzeniem informowała o spotkaniach czy pierwszych treningach. Śledźcie na bieżąco informacje na facebook-owej stronie Akademii Karate Tradycyjnego Samuraj Gniezno. Do zobaczenia. Oss!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane