Jesteś tutaj:Sport GST TriEagle Team z wysokimi miejscami na kolejnych zawodach
wtorek, 02 sierpnia 2022 08:03

GST TriEagle Team z wysokimi miejscami na kolejnych zawodach

 
GST TriEagle Team z wysokimi miejscami na kolejnych zawodach zdjęcie nadesłane

W podkrakowskich Niepołomicach odbyły się Triathlonowe Mistrzostwa Polski i Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży.

Podopieczni Piotra Śmigórskiego i Tomasza Gleby w Mistrzostwach Polski na dystansie sprint 0,7 km pływania, 20 km roweru, 5 km biegu zajęli kolejno: Bartosz Majorczyk 6 miejsce i Bartosz Poremski 9 miejsce.

Wśród młodzików na dystansie 0,3 km, 8 km, 2 km Michał Dąbrowski 16, Maksymilian Ottenburger 25, Gerard Różański 26.

W Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży (0,4 km, 10, km, 2,5 km) Klaudia Tomaszewska była 10, Wiktoria Górska 18 , a Malkolm Różański z powodu defektu roweru nie ukończył wyścigu.

Natomiast w Rawie Mazowieckiej sukces odniosła Ewelina Momot zajmując 2 miejsce w kategorii wiekowej na dystansie 1/8 IM w zawodach Garmin Iron Triathlon.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane