Jesteś tutaj:Sport Wojciech Stefański wygrywa Garmin Iron Triathlon na dystansie 1/8 IM
poniedziałek, 25 lipca 2022 14:35

Wojciech Stefański wygrywa Garmin Iron Triathlon na dystansie 1/8 IM

 
Wojciech Stefański wygrywa Garmin Iron Triathlon na dystansie 1/8 IM fot. Bartłomiej Zborowski / źródło: Garmin Iron Triathlon

W minioną niedzielę w Gołdapi odbyła się kolejna edycja Garmin Iron Triathlon. W zmaganiach na dystansie 1/8 IM zwyciężył gnieźnianin.

Podczas odbywających się 24 lipca zawodów, przedstawiciel Gnieźnieńskiego Stowarzyszenia Triathlonowego TriEagle Team Wojciech Stefański dystans 475 metrów pływania, 22,5 kilometrów jazdy rowerem i 5,275 kilometra biegu pokonał w czasie 1:01:46. To kolejny sukces sportowy tego zawodnika z Pierwszej Stolicy Polski, do którego zresztą przygotowywał się bardzo długo.

Jednocześnie w miniony weekend, podczas odbywającego się Grand Prix Wielkopolski w Pływaniu Długodystansowym w Trzciance na dystansie 3 km, jego młodsi koledzy zajęli miejsca na podium - druga pozycja przypadła Arturowi Kozłowskiemu, a trzecia Jeremiaszowi Ottenburgerowi. Wszystkim zawodnikom gratulujemy!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane