Jesteś tutaj:Sport Inochi zaprasa na letnie zajęcia karate dla początkujących
piątek, 08 lipca 2022 07:55

Inochi zaprasa na letnie zajęcia karate dla początkujących

  mnopr

Klub Karate Inochi Gniezno zaprasza na bezpłatne, wakacyjne zajęcia karate dla początkujących - odbywać się będą w sierpniu.

Inochi Gniezno zachęca wszystkich zainteresowanych podstawami karate, do wzięcia udziału w lekcjach, które nieodpłatnie będa organizowane w każdą środę sierpnia br. Są one skierowane do osób początkujących, które chciałyby sprawdzić swoje umiejętności w tym zakresie.

Zajęcia dla dzieci w wieku 4 - 7 lat odbywać się będa w środy od godziny 17.00 do 17.45, a dla starszych w godzinach od 18.00 do 19.00. Spotkania będa miały miejsce w Szymański Fitness przy ul. Roosevelta 114. Więcej informacji pod numerem 506 340 581.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane