Jesteś tutaj:Sport Wakacyjne kursy nauki pływania na basenie
piątek, 10 czerwca 2022 10:41

Wakacyjne kursy nauki pływania na basenie

  mn

Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na wakacyjną edycję kursów nauki pływania.

GOSiR planuje zorganizować kursy podstawowej nauki pływania, oraz doskonalenia posiadanych umiejętności pływackich. W okresie letnim zaplanowane zostały cztery edycje nauki pływania:

  • I turnus 27 czerwca – 8 lipca 2022 r.
  • II turnus 11 lipca – 22 lipca 2022 r.
  • III turnus 1 sierpnia – 12 sierpnia 2022 r.
  • IV turnus 16 sierpnia – 26 sierpnia 2022 r.

Uwaga - istnieje możliwość zakupu kursu pływania w formie bonu podarunkowego. Organizator gwarantuje, że osoba obdarowana nie zapomni zdobytych umiejętności pływackich.

Szczegółowych informacji na temat kursów pływania udzielają pracownicy szatni basenowej w godzinach pracy obiektu telefonu: 660 348 114, 61 424 86 04. Więcej można też znaleźć na stronie GOSiR.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane