Jesteś tutaj:Sport Świętowali wejście MKS PR do Superligi
poniedziałek, 06 czerwca 2022 07:46

Świętowali wejście MKS PR do Superligi

 
Świętowali wejście MKS PR do Superligi zdjęcie nadesłane

W niedzielny wieczór deptak wypełnił się kibicami piłki ręcznej, którzy wspólnie z zawodniczkami MKS świętowali awans zespołu do PGNiG Superligi.

W miniony weekend w Brodnicy odbył się Turniej Mistrzyń I Ligi Kobiet, w którym gnieźnieńska reprezentacja zmierzyła się z dwoma zespołami. Pierwsze starcie odbyło się w piątek 3 czerwca, a rywalem MKS PR był KPR Ruch Chorzów - rezultatem było zwycięstwo 21:20. 

Kolejnym spotkaniem zawodów był sobotni mecz pomiędzy chorzowiankami a zawodniczkami UKS Varsovia Warszawa, które zakończyło się dla tych drugich przegraną 31:28. W niedzielę na boisku w samo południe MKS PR spotkał się z warszawską drużyną, które to spotkanie zamknęło się rezultatem 39:27 i tym samym przypieczętował wejście gnieźnianek do PGNiG Superligi. 

Przybycie MKS PR Gniezno do Pierwszej Stolicy Polski przygotowane zostało z prawdziwą pompą. Na deptaku zgromadziło się wielu żółto-czarnych kibiców, którzy oczekiwali na przyjazd autobusu z zawodniczkami. Po ich dotarciu, powitali ich z hałasem niczym podczas dopingu na trybunach. 

 

1 komentarz

  • Link do komentarza X-MEN poniedziałek, 06 czerwca 2022 15:27 napisane przez X-MEN

    brawo dziewczyny . SUPER !!!!!!!!!!!!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane