Jesteś tutaj:Sport Zawodnik GST TriEagle Team w triathlonowych Mistrzostwach Europy
czwartek, 02 czerwca 2022 08:39

Zawodnik GST TriEagle Team w triathlonowych Mistrzostwach Europy

  mnopr
Zawodnik GST TriEagle Team w triathlonowych Mistrzostwach Europy zdjęcie nadesłane

W minioną niedzielę zawodnik Gnieźnieńskiego Stowarzyszenia Triathlonowego wystartował w zmaganiach swojej dyscypliny w Olsztynie.

W niedzielę 29 maja Wojciech Stefański, zawodnik GST TriEagle Team, wystartował w kadrze Polski w triathlonowych Mistrzostwach Europy Age Group Olsztyn 2022. 

W zawodach wzięło udział w sumie 362 zawodników. Gnieźnianin na dystansie olimpijskim tj. 1,5 km pływania, 40 km rowerem i 10 km biegu zajął (wysokie jak na trudny poziom zmagań) 41 miejsce. W swojej kategorii wiekowej był 11. Wojciechowi Stefańskiemu gratulujemy i życzmy dalszego powodzenia w zmaganiach sportowych.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane