Jesteś tutaj:Sport Karate łączy ludzi
poniedziałek, 23 maja 2022 07:09

Karate łączy ludzi

  mnopr
Karate łączy ludzi zdjęcie nadesłane

W minionym tygodniu zawodnicy Klubu Karate Inochi Gniezno mieli przyjemność uczestniczyć w treningu karate, tym razem w stylu Gosoku-ryu.

Zajęcia dla zainteresowanych uczestników poprowadziła Kateryna Ivanova 3 DAN, Mistrzyni Świata Juniorów 2003, Mistrzyni Sportu Ukrainy w Karate, sędzia międzynarodowy WUKF.

Sensei zaprezentowała zawodnikom Inochi swoje ulubione kata Gosoku, a następnie uczyła ich poszczególnych sekwencji. Nie było łatwo, ale kata zostało opanowane. Jednocześnie spotkanie pozwoliło pokazać, że pomimo różnego języka oraz stylu nauki, główna myśl karate jest ta sama.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane