Jesteś tutaj:Sport Karatecy Inochi medalistami Polish Open 2022
czwartek, 19 maja 2022 08:38

Karatecy Inochi medalistami Polish Open 2022

  mn
Karatecy Inochi medalistami Polish Open 2022 zdjęcie nadesłane

W niedzielę 15 maja br. w Brodnicy odbył się Międzynarodowy Turniej Karate - Polish Open 2022. Gnieźnieńscy karatecy jak zawsze pokazali się z najlepszej strony, walcząc o pozycje medalowe.

Alicja Kaszyńska wywalczyła aż trzy medale: złoto w konkurencji kata młodziczek, srebro w konkurencji kata kadetek, srebro w konkurencji kumite młodziczek.

Marcin Woliński mile zaskoczył wszystkich, wygrywając wszystkie swoje walki w bardzo mocno obsadzonej i prestiżowej konkurencji zdobywając pierwsze miejsce w kumite seniorów.

Tym razem bez medali do domu wróciły Zuzanna Gbur, która uplasowała się tuż za podium na 4 miejscu w kata młodziczek oraz Monika Lewicka, która z kolei pokazała ducha walki walcząc z bardziej doświadczonymi zawodniczkami. Gratulujemy wszystkim!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane