Jesteś tutaj:Sport Kolejne seminarium szkoleniowe w Inochi Gniezno
czwartek, 05 maja 2022 08:55

Kolejne seminarium szkoleniowe w Inochi Gniezno

  mn
Kolejne seminarium szkoleniowe w Inochi Gniezno zdjęcie nadesłane

Kolejny raz na zaproszenie trenerów Klubu Karate Inochi Gniezno do pierwszej stolicy Polski przyjechał Hanshi Waldemar Nogalski 8 DAN ze Szkoły Walki Waldemara Nogalskiego.

Treningi dla zaawansowanych zawodników odbyły się w sobotę 30.04.2022 na sali klubowej w Szymański Fitness. Szkolenie z mistrzem było okazją do doskonalenia swoich umiejętności pod jego okiem, ale przede wszystkim dawką pozytywnej energii i motywacji do dalszej, ciężkiej pracy na drodze karate. Zarówno uczestnicy zajęć i hanshi byli bardzo zadowoleni z treningów.

Za wsparcie, dzięki któremu możliwe było zorganizowanie szkolenia dla naszych zawodników dziękujemy Panu Mariuszowi Zygule i firmie Maxi Taxi.
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane