Jesteś tutaj:Sport Kolejna wygrana MKS PR Gniezno
wtorek, 03 maja 2022 10:06

Kolejna wygrana MKS PR Gniezno

MKS PR
Kolejna wygrana MKS PR Gniezno źródło: MKS PR

Kolejną wygraną zakończył się piątkowy mecz pomiędzy MKS PR Gniezno, a MMKS Jutrzenką Płock.

I mimo, że udało się rozgromić drużynę z Płocka aż 33:17 początek spotkania okazał się nadzwyczaj ciekawy. Obie drużyny walczyły jak równy z równym. Pierwszą bramkę na otwarcie spotkania zdobyła nasza niezawodna Magdalena Nurska. Do szóstej minuty prowadził MKS PR Gniezno i od tego momentu zaczęła się gra “bramka za bramkę”. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 14:10 dla drużyny z Gniezna.

Druga połowa to już zdecydowanie koncertowa gra w wykonaniu naszych dziewczyn. Drużyna z Płocka nie umiała znaleźć recepty na naszą skuteczną grę w obronie i w całej drugiej połowie zdobyła zaledwie trzy bramki! Kolejny świetny mecz zagrała Magdalena Nurska zdobywczyni aż 9 bramek, jednak cała drużyna zasługuje na słowa uznania.

Mimo wysokiego wyniku emocji nie brakowało. MKS PR Gniezno jest coraz bliżej upragnionego awansu. Czy do końca sezonu uda się podtrzymać wspaniałą passę i nie przegrać żadnego meczu w sezonie? Głęboko wierzymy, że tak.

MKS PR Gniezno: Hoffmann, Konieczna – Alwin(1), Kasprowiak (6), Sawicka (2), Giszczyńska (5), Chojnacka, Kuriata (2), Kaczmarek (3), Nurska (9), Świerżewska (1), Łęgowska (4).

MMKS Jutrzenka Płock: Rogowska-Stachiewicz, Maruszewska, Bachurska (4), Igielska (3), Stasiak, Rędzińska (2), Mękarska (2), Kudżba (2), Muras (4), Turkowska.