Jesteś tutaj:Sport Juniorki Młodsze MKS PR w 1/4 Mistrzostw Polski
czwartek, 28 kwietnia 2022 13:25

Juniorki Młodsze MKS PR w 1/4 Mistrzostw Polski

  MKS PR

Od piątku trwała 1/8 Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych. Nasza drużyna trafiła do grupy I, razem z Pre Zero APR Radom, MKS Kraśnik, UKS Szczypiorniak Gdańsk.

Pierwszego dnia gnieźnianki zmierzyły się z MKS Kraśnik i łatwo wygrały 43:19. W sobotę z UKS Szczypiorniak Gdańsk po wyrównanym początku, dziewczyn szybko przejęły inicjatywę i drugi mecz skończył się 43:31.

Niedzielne spotkanie okazało się najtrudniejsze. Gospodarze turnieju Pre Zero APR Radom pokazali determinacje i chęć awansu. Przegrywamy mecz 23:21. Mimo porażki wygrywamy cały turniej !!! Awansujemy do ósemki najlepszych drużyn juniorek młodszych w Polsce! Weronika Wabińska została MVP Turnieju, a Tosia Cieślak najlepszą bramkarką turnieju.

Dzięki wygranej wiemy że już 6-8 maja będziemy organizatorami 1/4 MPJM. Na naszym terenie zostaną rozegrane mecze grupy M. Zawodniczki MKS PR będą rywalizować z KS Zgoda Ruda Śląska, MKS Kusy Szczecin, SPR Arka Gdynia.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane