Jesteś tutaj:Sport Maraton na inaugurację sezonu speedrowerowego w Gnieźnie
czwartek, 21 kwietnia 2022 13:11

Maraton na inaugurację sezonu speedrowerowego w Gnieźnie

  mn

Wielkimi krokami zbliża się inauguracja sezonu speedrowerowego w Gnieźnie. Już 24 kwietnia (niedziela) czeka nas solidna dawka emocji! Ruszamy o godzinie 12:00.

Na niedzielę zaplanowano aż trzy spotkania przy ulicy Parkowej. Najpierw, o godz. 12:00, rozpocznie się pojedynek w ramach Młodej CS Superligi. Renault AutoSanok Orzeł Gniezno pojedzie z Szawerem Leszno.

Następnie do akcji wkroczą żaki, które w ramach CS Superligi zmierzą się z TSŻ Toruń (13:00).

Punkt kulminacyjny przewidziano na godzinę 14:00. O tej porze rozpocznie się starcie w ramach CS Superligi. Rywalem Aseko Orła Gniezno będzie Drwęca Kaszczorek, beniaminek rozgrywek.

Serdecznie zapraszamy do wspierania gnieźnieńskich speedrowerzystów – zarówno tych młodszych, jak i starszych. Do zobaczenia!

1 komentarz

  • Link do komentarza Maro poniedziałek, 25 kwietnia 2022 10:30 napisane przez Maro

    A co się buduje obok tego naszego nowego turu do Speedrowera ? Kolejne bloki pobudują deweloperzy i w tym rejonie ?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane