Jesteś tutaj:Sport Triathloniści GST rozpoczęli sezon
poniedziałek, 28 marca 2022 09:15

Triathloniści GST rozpoczęli sezon

  mnopr
Triathloniści GST rozpoczęli sezon zdjęcie nadesłane

Zawodnicy Gnieźnieńskiego Stowarzyszenia Triathlonowego w sobotę wystartowali w Grand Prix w Aquathlonie.

W Rumii najlepiej zaprezentowali się Bartosz Majorczyk, który był drugi wśród juniorów.  Na najniższym stopniu podium w tej samej kategorii zawody ukończył Bartosz Poremski. Obaj pokonali dystans 800 metrów pływania i 5000 metrów biegu.

Pozostali zawodnicy poprawili swoje rekordy i zajęli punktowane miejsca. Wszystkim uczestnikom pozostaje pogratulować. Mimo zmęczenia, zawodnicy GST w niedzielę wzięli udział w kolejnych zmaganiach - tym razem aquathlonowym Grand Prix w Poznaniu. Tam Bartosz Majorczyk znów zajął drugie miejsce, a Klaudia Tomaszewska trzecie. Pozostali zawodnicy potwierdzili wysoką formę i urwali kolejne sekundy ze swoich życiówek. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane