Jesteś tutaj:Sport Mistrzostwa Gniezna we Wspinaczce Sportowej
środa, 16 marca 2022 10:19

Mistrzostwa Gniezna we Wspinaczce Sportowej

 

Klub Sportów Górskich "Direta" Gniezno zaprasza dzieci i młodzież do uczestnictwa w zawodach wspinaczkowych, które odbędą się 9 kwietnia w hali widowiskowo-sportowej.

Do udziału w zawodach zaproszeni są wspinacze w wieku od 5 do 17 lat, podzieleni na cztery kategorie wiekowe. Na ściance zostaną umieszczone tabliczki z opisem dróg wspinaczkowych, a zadaniem uczestnika będzie przejście jak największej liczby dróg w określonym czasie i zdobycie jak największej liczby punktów. 

Zgłoszenia do zawodów należy dokonać poprzez formularz dostępny na stronie wspinanie.gniezno.pl najpóźniej do 3 kwietnia 2022 roku. W dniu zawodów nie będą przyjmowane zgłoszenia. Harmonogram zawodów, zasady wspinania, punktacje oraz założenia bezpieczeństwa zawodów odnaleźć można na stronie organizatorów - wspinanie.gniezno.pl

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane