Jesteś tutaj:Sport Imponujące zwycięstwo młodziczek w Derbach Wielkopolski
środa, 16 marca 2022 08:04

Imponujące zwycięstwo młodziczek w Derbach Wielkopolski

 
Imponujące zwycięstwo młodziczek w Derbach Wielkopolski źródło: MKS PR

Imponujące zwycięstwo gnieźnieńskiego zespołu w Wielkopolskiej Lidze Młodziczek. We własnej hali MKS PR pokonał KS Pyrki 51:21!

Fenomenalna druga połowa, w której zanotowaliśmy wynik 31:9 sprawiła, że podopieczne trenerki Martyny Bigoszewskiej-Jackowiak wygrały kolejne, ważne w kontekście awansu do rozgrywek centralnych, spotkanie.

MKS PR Gniezno – KS Pyrki Poznań 51:21 (20:12)

MKS PR Gniezno: Balcerzak – Gronowska, Moszczyńska (1), Hyża (1), Kościańska (3), Gozdowska, Lubińska (13), Kowalska (13), Redzik, Nowak, Śmigowska (2), Jendraszak (14), Skupiewska (4), Dominiak.

Najwięcej bramek dla KS Pyrki Poznań: Tokarz (6).

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane