Jesteś tutaj:Sport Kwiaty od morsów z okazji „Dnia Foczki”
niedziela, 06 marca 2022 12:55

Kwiaty od morsów z okazji „Dnia Foczki”

 

W związku z przypadającym we wtorek Dniem Kobiet, gnieźnieńskie morsy, przy okazji niedzielnej kąpieli, postanowiły obdarować przedstawicielki płci pięknej. 

Nie da się ukryć, że Królewskie Morsy Gniezno nie przegapiają żadnego wydarzenia w kalendarzu do świętowania po swojemu. Oczywiście pod warunkiem, że trafia się ono w sezonie kąpielowym, który trwa w porze zimowej.

Tym razem padło na Dzień Kobiet, który co prawda przypada w najbliższy wtorek, ale przecież takie wydarzenie obchodzone powinno być codziennie - dlatego męska część gnieźnieńskich morsów postanowiła uhonorować Dzień Foczek - jak zapowiedzieli w zapowiedzi swojego wydarzenia. Dla każdej przedstawicielki płci pięknej, obecnej tego dnia na plaży Jeziora Winiary (niezależnie od tego, czy kąpiącej się czy tylko obserwującej), czekały tulipany ufundowane przez kwiaciarnię Kukawa. 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane