Jesteś tutaj:Sport SMS ZPRP II Płock rozbity
niedziela, 20 lutego 2022 10:21

SMS ZPRP II Płock rozbity

  MKS PR
SMS ZPRP II Płock rozbity źródło: MKS PR

MKS PR URBIS Gniezno z kolejnym ligowym triumfem. W piątek podopieczne trenerów Roberta Popka i Romana Solarka pokonały we własnej hali SMS ZPRP II Płock.

W Pierwszej Stolicy Polski płocczanki broniły się dzielnie do 13 minuty gry (7:6). W drugim kwadransie przyjezdne dały sobie narzucić styl gry gnieźnianek i hurtowo traciły bramki (18:6). Kolejne świetne spotkanie rozegrała Magdalena Nurska, która w ostatniej minucie pierwszej odsłony rzuciła 100 bramkę w barwach MKS PR URBIS Gniezno!

Drugie 30 minut przebiegło po myśli gnieźnieńskiego zespołu. SMS ZPRP II nie znalazł koncepcji, aby zminimalizować straty. Totalna niemoc w obozie płocczanek a po drugiej stronie pokaz siły i warsztatu technicznego. Nokaut nastąpił między 39 a 51 minuty, kiedy to zespół z Gniezna umieścił trzynastokrotnie piłkę w bramce rywalek i wynik 23:9 przeobraził się w 36:9! Ostatecznie gnieźnianki wygrały różnica trzydziestu bramek (43:13).

MKS PR URBIS Gniezno – SMS ZPRP II  Płock 43:13 (18:6)

MKS PR URBIS Gniezno: Hoffmann, Konieczna – Kasprowiak (6), Siwka (4), Sawicka, Giszczyńska (4), Chojnacka (1), Kuriata, Kaczmarek (8), Nurska (11), Matysek (4), Świerżewska (1), Łęgowska (4).

SMS ZPRP II Płock: Piotrowska, Rusin – Łucak, Jurek (2), Leśniak (5), Chochół (1), Pawlak (1), Zgleszewska, Kurdej (2), Czyżewska, Grzesista, Rogula (2), Tetelewska, Lewandowska, Męczykowska, Koss.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane