Jesteś tutaj:Sport Juniorki młodsze MKS PR zdeklasowały Pyrki Poznań

Juniorki młodsze MKS PR zdeklasowały Pyrki Poznań

MKS PR
Juniorki młodsze MKS PR zdeklasowały Pyrki Poznań źródło: MKS PR

MKS PR Gniezno pokonał na własnym parkiecie KS Pyrki Poznań w ramach ósmej kolejki Wielkopolskiej Ligi Juniorek Młodszych.

Początek spotkania nie wskazywał, że będzie to, aż tak jednostronne widowisko (6:2 w 9′). Dwadzieścia(!) kolejnych bramek podopiecznych trenera Roberta Popka bez odpowiedzi zespołu z Poznania sprawiło, że gnieźnianki ten mecz mógłby zakończyć po pierwszych 30 minutach, bowiem wynik już był rozstrzygnięty, a jedyną kwestią pozostawał rozmiar zwycięstwa gnieźnianek. Pierwsza odsłona zakończyła się wynikiem 26:2.

W drugiej części miejscowe okazały się być bardziej gościnne, bowiem pozwoliły zawodniczkom trenerki Karoliny Pedy na zdobycie aż ośmiu bramek w 18 minut.
Mimo to, zwycięstwo gospodyń nad rywalkami jest miażdżące. Pojedynek zakończył się różnicą aż 45 bramek!

MKS PR Gniezno – KS Pyrki Poznań 55:10 (26:2)

MKS PR Gniezno: Bober, Cieślak – K. Stręk (1), Schlabs, Wabińska (1), Bartkowiak (9), Skoczeń (2), Piotrowska (11), Musiał (8), Szymańska (5), A. Stręk, Tanaś (5), Łachowska (6), Śmigowska (6), Nowak. Najwięcej punktów dla KS Pyrki Poznań: Bączyk (5).