Jesteś tutaj:Sport MKS PR II jedzie wygrać u outsidera
środa, 09 lutego 2022 17:38

MKS PR II jedzie wygrać u outsidera

  MKS PR

W najbliższą sobotę, 12 lutego KAPI MEBLE MKS PR II Gniezno rozpocznie rundę rewanżową II ligi grupy wielkopolskiej. Podopieczne trenerów Roberta Popka i Romana Solarka zmierzą się na wyjeździe z Jedynką Dzierżoniów.

W ostatnim spotkaniu gnieźnianki pokonały w zaległym spotkaniu KS Pyrki Poznań. KAPI MEBLE MKS PR II Gniezno zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli II ligi. Z Kolei UKS Jedynka Dzierżoniów zamyka ligowa tabelę, plasując się na miejscu dziesiątym.

W miniony weekend zawodniczki z Dzierżoniowa przegrały z KPR-em Gminy Kobierzyce II 21:24. Najwięcej bramek dla Jedynki zdobyła w tym meczu Zuzanna Szramik, która trafiała pięciokrotnie.

Ostatnio obie drużyny mierzyły się ze sobą na początku sezonu. Lepsze okazały się gnieźnianki, które zwyciężyły we własnej hali 36-19, a prym w zwycięskim zespole wiodła Agata Alwin (8). Faworytkami sobotniego spotkania wydają się przyjezdne.

Mecz UKS Jedynka Dzierżoniów – KAPI MEBLE MKS PR II Gniezno odbędzie się w sobotę, 12 lutego o godz. 18:00.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane