Jesteś tutaj:Sport Kolejna edycja kursów pływania dla dzieci
środa, 02 lutego 2022 09:06

Kolejna edycja kursów pływania dla dzieci

  mnopr
Kolejna edycja kursów pływania dla dzieci źródło: GOSiR

Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza dzieci od 3 do 5 lat do uczestniczenia w kursach pływania organizowanych na basenie.

GOSiR kolejną edycję zaprasza dzieci zarówno nieumiejące jeszcze pływać, jak i te, które chcą i mogą doskonalić swoje umiejętności. 

Kursy dla grupy początkującej rozpoczną się 11 i 12 lutego, a zakończą 22 i 23 kwietnia br. Dzieci bardziej zaawansowane zaczną zajęcia 10 i 13 lutego, a zakończą 21 i 24 kwietnia br.

Koszt kursu trwającego w sumie 10 godzin (z udziałem rodzica) wynosi 410 złotych i płatny jest w kasie basenu. Zapisy przyjmują pracownicy szatni basenowej w terminie do 10 lutego br. - również tam można uzyskać dodatkowe informacje. Kontakt telefoniczny 61 424 86 04.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane