Jesteś tutaj:Sport Morsy „WOŚPowały” na Łazienkach
niedziela, 30 stycznia 2022 12:35

Morsy „WOŚPowały” na Łazienkach

 

Królewskie Morsy Gniezno tradycyjnie włączyły się w kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W niedzielne południe najodważniejsi z nich zażyli kąpieli w Jeziorze Winiary.

Kilka razy w przeręblu, innym razem przy ciepłej (jak na styczeń) aurze, a tym razem przy dojmująco zimnym wietrze. Gnieźnieńskie morsy po raz kolejny zaprosiły wszystkich na "WOŚPowanie", czyli wspólne kąpanie w zimnej wodzie na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Pogoda panująca od sobotniego wieczoru nie napawała optymizmem i być może dlatego na plaży Jeziora Winiary w niedzielne południe pojawili się najwytrawniejsi pływacy oraz ich ciepłolubni kibice. Wszyscy po wspólnej rozgrzewce ochoczo wbiegli do wody, gdzie pozdrowili wszystkich wspierających akcję wspólnym "Siema!".

 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane