Jesteś tutaj:Sport Znany termin spotkania MKS PR II z Pyrkami Poznań
wtorek, 25 stycznia 2022 13:00

Znany termin spotkania MKS PR II z Pyrkami Poznań

  MKS PR
Znany termin spotkania MKS PR II z Pyrkami Poznań źródło: MKS PR

Poznaliśmy nowy termin meczu KAPI MEBLE MKS PR II Gniezno z KS Pyrki Poznań. który planowo miał odbyć się 18 grudnia.

Zaległe spotkanie, kończące I rundę II ligi, pomiędzy KAPI MEBLE MKS PR II Gniezno – KS Pyrki Poznań odbędzie się 2 lutego o godzinie 16:00.

Powodem przełożenia ostatniego meczu I rundy II ligi kobiet był udział naszych zawodniczek na zgrupowaniach Kadr – Juniorek (Zofia Bartkowiak, Maria Tanaś i Weronika Wabińska) oraz Juniorek Młodszych (Antonina Cieślak) w Zakopanym i Szczyrku.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na Halę Widowiskowo-Sportową im. Mieczysława Łopatki przy ul. Sportowej 3 i gorącego dopingu młodych piłkarek ręcznych.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane