Jesteś tutaj:Sport Widzew nadal niepokonany
niedziela, 23 stycznia 2022 12:53

Widzew nadal niepokonany

W sobotni wieczór KS Gniezno zmierzył się w hali z liderem tegorocznych rozgrywek futsalowych - Widzewem Łódź.

Sobotnie spotkanie zapowiadało się jako wyjątkowo ciekawe z uwagi na fakt, że goście w tym sezonie jeszcze nie przegrali żadnego meczu. Oczekiwano zaciętego pojedynku i rzeczywiście można było się przekonać - przynajmniej w pierwszej połowie.

Gospodarze nie zamierzali tak łatwo oddać pola przyjezdnym, jednak zespół z Łodzi, mający na koncie tyle zwycięstw, okazał się postępować na płycie bardzo intuicyjnie, wykorzystując każdą okazje do celnego ataku. Potwierdziła to dopiero druga połowa spotkania, gdyż do przerwy rezultat na tablicy wynosił 1:2. W drugiej odsłonie goście przeszli do silnego kontrataku, strzelając gola za golem i kończąc mecz przegraną Grinbud KS Gniezno 2:8.