Jesteś tutaj:Sport W niedzielę MKS PR zmierzy się z Koszalinem w 1/16 Pucharu Polski
czwartek, 13 stycznia 2022 07:55

W niedzielę MKS PR zmierzy się z Koszalinem w 1/16 Pucharu Polski

  MKS PR
W niedzielę MKS PR zmierzy się z Koszalinem w 1/16 Pucharu Polski źródło: MKS PR

Nowy rok i kolejne emocje z udziałem piłkarek ręcznych naszego klubu! Już w najbliższą niedzielę 16 stycznia niepokonane na pierwszoligowych parkietach gnieźnianki rozegrają mecz w ramach Puchar Polski: MKS PR Urbis Gniezno – Młyny Stoisław PR Koszalin.

Ekipa z Koszalina nie może zaliczyć pierwszej części ligowego sezonu do udanych. W tabeli PGNiG Superliga Kobiet, zajmuje szóste miejsce czterema zwycięstwami (jedno po wygranych rzutach karnych) i ośmioma porażkami na swoim koncie. Dla gospodyń będzie to pierwszy mecz w 2022 roku i z pewnością zechcą pokazać się przed swoją publicznością z jak najlepszej strony. Gnieźnianki na ligowych parkietach w swojej grupie na mają sobie równych i z kompletem punktów zajmują bezapelacyjnie pierwsze miejsce.

W ubiegłym sezonie, na tym samym etapie rozgrywek Pucharu Polski, MKS PR Urbis Gniezno mierzył się z KS Kościerzyną, czyli z rywalem z tego samego pułapu rozgrywek. Po prawdziwym dreszczowcu zespół KS Kościerzyna pokonał ekipę żółto-czarnych 25:24 i wywalczył awans do kolejnego etapu rozgrywek Pucharu Polski Kobiet w piłce ręcznej.

Faworytem meczu, który zostanie rozegrany w pierwszej stolicy Polski wydaje się, mimo wszystko, zespół gości. Początek rywalizacji o godzinie 17.00! Bilety do nabycia w kasie – od 15.30! Na to spotkanie obowiązują karnety, a sponsorem pojedynku jest ForplastGniezno – partner handlowy Oknoplast! Do zobaczenia na trybunach w Hala im. Mieczysława Łopatki w Gnieźnie.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane