Jesteś tutaj:Sport Zimowe kursy pływania z GOSiR-em
wtorek, 14 grudnia 2021 08:59

Zimowe kursy pływania z GOSiR-em

  mn
Zimowe kursy pływania z GOSiR-em zdjęcie nadesłane

Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji od stycznia 2022 r. wznawia kursy nauki pływania dla osób rozpoczynających swoją przygodę z wodą, oraz dla osób, które chciałyby doskonalić posiadane umiejętności.

Kursy  ruszają w dniach 8 i 9  stycznia 2022 r. i  potrwają  do 20 marca 2022 r. Zapisy osób zainteresowanych przyjmujemy od 3 grudnia 2021 r. do 8 stycznia 2022 r. w szatni basenu. Planowany koszt kursu 20-godzinnego to 430 zł. Płatności dokonać można w kasie basenu.

 Na stronach : www.basegneizno.pl i www.gosir.gniezno.pl dostępne są druki zgłoszeniowe na kursy pływania.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane