Jesteś tutaj:Sport Feryjne kursy pływania z GOSiR
niedziela, 12 grudnia 2021 09:34

Feryjne kursy pływania z GOSiR

  mnopr
Feryjne kursy pływania z GOSiR zdjęcie nadesłane

Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na kolejną edycję kursów pływania, skierowaną do wszystkich grup wiekowych.

Kursy organizowane przez GOSiR odbywać się będą w okresie feryjnym w styczniu 2022 roku. Obejmować będą one zarówno kursy podstawowej nauki pływania, jak i doskonalenia umiejętności pływackich. 

Kursy rozpoczną się 17 stycznia, a zakończą 28 stycznia 2022 roku. Koszt udziału w 10-godzinnym pakiecie wynosi 215 złotych. Zapisy na kurs przyjmują i informacji udzielają pracownicy szatni basenowej do 16 stycznia 2022 roku pod telefonem 61 424 86 04.

Więcej informacji: www.basengniezno.pl, www.gosir.gniezno.pl

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane