Jesteś tutaj:Sport MKS PR Gniezno wygrywa z MKS Real-Astromal Leszno
piątek, 10 grudnia 2021 11:26

MKS PR Gniezno wygrywa z MKS Real-Astromal Leszno

  MKS PR
MKS PR Gniezno wygrywa z MKS Real-Astromal Leszno źródło: MKS PR

W zaległym pojedynku MKS PR Gniezno pokonał na własnym parkiecie MKS Real-Astromal Leszno w ramach czwartej kolejki Wielkopolskiej Ligi Juniorek Młodszych.

Początek spotkania nie wskazywał, że będzie to, aż tak jednostronne widowisko (8:5 w 13′). Sześć kolejnych bramek podopiecznych trenera Roberta Popka bez odpowiedzi zespołu z Leszna sprawiło, że gnieźnianki zdobyły przewagę, którą z każdą kolejną minutą tylko powiększały.
Pierwsza odsłona zakończyła się wynikiem 21:11.

W drugiej części nastąpił nokaut ze strony miejscowych, które pozwoliły zawodniczkom Michała Maleszka na zdobycie tylko pięciu bramek. Cztery serie kilku trafień pod rząd ze strony gospodyń sprawiły, że mecz zakończył się różnicą aż 26 bramek!

MKS PR Gniezno – MKS Real-Astromal Leszno 42:16 (22:11)

MKS PR Gniezno: Bober, Cieślak – K. Stręk, Bartkowiak (3), Skoczeń (6), Piotrowska (5), Musiał (7), Szymańska (9), A. Stręk (1), Tanaś (3), Łachowska (1), Śmigowska (7).

Najwięcej punktów dla MKS Real-Astromal Leszno: Tuczyńska (7).

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane