Jesteś tutaj:Sport Otwarto pierwsze ścieżki nordic walking w gminie Gniezno
wtorek, 07 grudnia 2021 16:24

Otwarto pierwsze ścieżki nordic walking w gminie Gniezno

  mnopr

Niedziela 5 grudnia powitała nas zimową aurą, co dodało uroku pierwszej wędrówce świeżo wytyczoną trasą.

W sołectwie Lubochnia otwarte zostały pierwsze w naszej Gminie ścieżki do nordic walking. Projekt zrealizowany został w całości ze środków Gminy Gniezno w wysokości 17 730 zł w ramach współpracy Gminy Gniezno z organizacjami pozarządowymi. W wyniku ogłoszonego konkursu przeprowadzenie zadania powierzono Stowarzyszeniu Na Rzecz Aktywności Społecznej "Siedlisko" w Lubochni.

W ramach projektu wytyczono 4 trasy o różnej długości i stopniu trudności, oznakowano je, powstały tablice informacyjne i miejsca do odpoczynku. W tego typu działaniach podejmowanych przez Gminę Gniezno nieoceniona jest współpraca z organizacjami pozarządowymi, stąd ogromne podziękowania dla Stowarzyszenia "Siedlisko" i wszystkich osób które przyczyniły się do realizacji tego zadania. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane