Jesteś tutaj:Sport MKS PR II chce podreperować ligowy dorobek
piątek, 03 grudnia 2021 10:22

MKS PR II chce podreperować ligowy dorobek

  MKS PR

Rezerwy przed szansą podreperowania dorobku punktowego za ostatnia porażkę w Świebodzinie. W najbliższą niedzielę KAPI Meble MKS PR II Gniezno podejmie na własnym parkiecie MKS Zagłębie II Lubin.

Po niewielkiej porażce w Świebodzinie (24:20) tym razem rywalem gnieźnieńskich szczypiornistek będą rezerwy Zagłębia Lubin. Po trzeciej przegranej gnieźnianki spadły na piąte miejsce w ligowej tabeli. Drużyna z Lublina w miniony weekend przegrała na własnym parkiecie z KPR-em Gminy Kobierzyce 20:27 i plasuje się na ósmym miejscu w ligowej tabeli (2 zwycięstwa przy 4 porażkach).

Najskuteczniejszą zawodniczką drużyny przeciwnej jest obecnie Zuzanna Kopycińska z 28 bramkami. W klasyfikacji strzelczyń przed nią z ekipy z Pierwszej Stolicy Polski są trzy zawodniczki – Zofia Bartkowiak, Agata Alwin i Maria Tanaś.

Mecz KAPI Meble MKS PR II Gniezno – MKS Zagłębie II Lubin w niedzielę, 5 grudnia o godz. 15:00 w Hali GOSiR przy ul. Sportowej 5 (starej hali). Wstęp wolny.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane