Jesteś tutaj:Sport Czas na absolutny hit! Pojedynek lidera z wiceliderem
czwartek, 02 grudnia 2021 12:10

Czas na absolutny hit! Pojedynek lidera z wiceliderem

  MKS PR

W arcyciekawie zapowiadającym się pojedynku w sobotę, 4 grudnia MKS PR URBIS Gniezno podejmować będą w meczu na szczycie pierwszej ligi drużynę Pogoń Szczecin.

Mecz lidera z wiceliderem to ostatni pojedynek, jaki będzie rozegrany na hali im. Mieczysława Łopatki przy ul. Sportowej 3 w kalendarzowym roku. To hit I rundy, którego trzeba być świadkiem.

SPR Pogoń Szczecin depcze ekipie z Pierwszej Stolicy po piętach, ale to podopieczne trenerów Roberta Popka i Romana Solarka są w gazie. Dorobek ośmiu przekonujących zwycięstw śmiało można nazwać hitem. Gnieźnianki jak dotąd nie straciły ani jednego punktu, natomiast szczecinianki są niepokonane, ale po rzutach karnych z KS Kościerzyną.

SPR Pogoń Szczecin w ostatniej kolejce wygrała u siebie z Bukowsko-Dopiewskim KPR-em 28:24. Najwięcej bramek rzuciła dla nich w tym meczu Milica Rancic, która trafiła ośmiokrotnie. Z kolei gnieźnianki wygrały w Płocku z Jutrzenką aż 33:16, występując w jedynastoosobowym składzie, bez czołowych zawodniczek – Mileny Kaczmarek i Monika Łęgowskiej. Gnieźnianki potwierdzimy tym samym dobrą dyspozycją, ale i niesamowity charakter.

Mecz MKS PR URBIS Gniezno- SPR Pogoń Szczecin odbędzie się w sobotę, 4 grudnia o godz. 19:00. Bilety w cenie 12/8. Młodzież do lat 15-wstęp wolny. Zachęcamy do pojawienia się na trybunach.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane