Jesteś tutaj:Sport Dwie rezeprezentantki MKS PR Urbis pojadą na Mistrzostwa Świata
środa, 01 grudnia 2021 08:40

Dwie rezeprezentantki MKS PR Urbis pojadą na Mistrzostwa Świata

  MKS PR

Młodzieżowa reprezentacja Polski kobiet w pięknym stylu wygrała w Podgoricy turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Świata U20 2022.

Polki, w których składzie znalazły się dwie szczypiornistki MKS-u PR URBIS Gniezno-Justyna Świerżewska oraz Dominika Hoffmann, najpierw rozbiły Czarnogórki 31:19, a następnie Włoszki 25:17.

Dzięki zajęciu drugiego miejsca w EHF Championship Biało-Czerwone otrzymały szansę gry w turnieju eliminacyjnym do Młodzieżowych Mistrzostw Świata 2022 i w pełni ją wykorzystały.

Wyniki:
Polska – Czarnogóra 31:19
Polska – Włochy 25:17

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane