Jesteś tutaj:Sport Przegrana rezerw MKS PR w Świebodzinie
środa, 01 grudnia 2021 07:58

Przegrana rezerw MKS PR w Świebodzinie

MKS PR
Przegrana rezerw MKS PR w Świebodzinie źródło: MKS PR

KAPI Meble MKS PR II Gniezno przegrał z ligowym sąsiadem w Świebodzinie z miejscowym UMKS Liderem 24:20 (12:10). To trzecia przegrana podopiecznych trenera Roberta Popka i Romana Solarka w tym sezonie.

Gnieźnianki przez większą część spotkania były równym rywalem dla miejscowego Lidera. Gospodynie lepiej rozegrały początek spotkania (4:1 w 6`) i z każdą kolejną minutą to kontrolowały mecz grając mądrze zarówno w ataku jak i w obronie. Piłkarki ręczne MKS PR II popełniały natomiast dość sporo prostych błędów, często tracąc piłkę w polu bramkowym, co skrzętnie wykorzystywały rywalki.

W 43` drugiej połowy żółto-czarne zdołały doprowadzić do wyniku 16:15, który pozwalał realnie myśleć o odmienieniu losów tego spotkania, jednak miejscowe dość szybko odbudowały swoją przewagę. Ostatecznie nasz zespół przegrał to spotkanie 24:20.

UMKS Lider Świebodzin – KAPI Meble MKS PR II Gniezno 24:20 (12:10)

Najwięcej punktów dla UMKS Lider Świebodzin: Mrozowicz (9) i Sobczak (po 7).

KAPI Meble MKS PR II Gniezno: Bober, Cieślak – Alwin (2), Brząkała, Bartkowiak (5), Skoczeń (1), Piotrowska, Szymańska, Musiał (2), Grzegorek, Tanaś (7), Łachowska (2), Śmigowska (1).