Jesteś tutaj:Sport Młodziczki MKS PR z kolejnym zwycięstwem
piątek, 26 listopada 2021 15:27

Młodziczki MKS PR z kolejnym zwycięstwem

  MKS PR

MKS PR Gniezno po jednostronnym pojedynku pokonał NAP Polonia Nowy Tomyśl w ramach siódmej kolejki Wielkopolskiej Ligi Młodziczek.

Wynik spotkania otworzyła w 3` spotkania Martyna Hyża i trzy minuty później na tablicy wyników widniało 5:0 dla MKS PR Gniezno. Premierowa część meczu zakończyła dwunastopunktowym prowadzeniem ekipy z Gniezna (18:6), a wśród zawodniczek NAP Polonii drogę do bramki bronionej przez Weronikę Balcerzak znalazły tylko Turała i Wawrzyńska.

Po zmianie stron gospodynie grały nieco nonszalancko, dzięki czemu rywalki podwoiły swój dorobek punktowy. Mimo, to było to zdecydowanie za mało na podopieczne trenerki Martyny Bigoszewskiej-Jackowiak.

MKS PR Gniezno – NAP Polonia Nowy Tomyśl 37:19 (18:6)

MKS PR Gniezno: Balcerzak – Nowak (1), Moszczyńska, M. Hyża (4), Kościańska (2), Jakubowska(1), A. Hyża (3), Gozdowska (2), Lubińska (6), Redzik, Gronowska, Śmigowska, Jendraszak (10), Skupiewska (2), Dominiak (6), Bartkowiak.

Najwięcej bramek dla NAP Polonia Nowy Tomyśl – Wawrzyńska (9) i Turała (6).

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane